Encuentra eventos

Navegació per les vistes d'esdeveniments

Blowing

01
Enero

El misteri de Fermat

01
Enero

Molsa

01
Enero

No/More

01
Enero

Diario di un brutto anatroccolo

01
Enero

La gallina dels ous d’or

01
Enero

Roig Pèl Boig

01
Enero

Ets especial

01
Enero

Tututs!

01
Enero

Mos Maiorum (el costum dels avantpassats)

01
Enero

Cospress

01
Enero

Una història vertadera

01
Enero

Alícia al país de les meravelles

01
Enero

Bombers

01
Enero

Xocolat

01
Enero

El secret de la Nanna

01
Enero

Quan no tocàvem de peus a terra

01
Enero

Flou Papagayo

01
Enero

Ludo Circus Show

01
Enero

Ho femme fatal

01
Enero

Gnoma

01
Enero

Quins clàssics!

01
Enero

La corda

01
Enero

Kàtia

01
Enero

Pop Up

01
Enero

La nena dels pardals

01
Enero

Lost dog… Perro perdido

01
Enero

Mon ami le monstre

01
Enero

Notes & Films

01
Enero

Obre les portes al món dels jocs

01
Enero

Esquerdes

01
Enero

Envà

01
Enero

Tufff!

01
Enero

Mur

01
Enero

Corre Trufa!

01
Enero

La casa perduda

01
Enero

Dékoncert

01
Enero

Le Fumiste

01
Enero

Rojo estándar

01
Enero

Amour

01
Enero

Red wine cabaret

01
Enero

Adéu, Peter Pan

01
Enero

Les Clinck

01
Enero

Globe Story

01
Enero

Clap!

01
Enero

Patufet & El Fandango, cuentos del Teatriciclo

01
Enero

L’Ornet vol cantar

01
Enero

Espera

01
Enero

Paràsits – La història dels Pirates d’Edelweiss

01
Enero

Laika

01
Enero

El meu príncep blau

01
Enero

Balkan Paradise Orchestra

01
Enero

Els viatges d’en Filalici

01
Enero

Día Hora Espectáculo Compañía Duración Género
Día 12/04/2018 Hora 11:00 Espectáculo Blowing Compañía Múcab Dans Duración 50' Género Danza
Día 12/04/2018 Hora 15:30 Espectáculo Blowing Compañía Múcab Dans Duración 50' Género Danza
Día 12/04/2018 Hora 15:30 Espectáculo El misteri de Fermat Compañía Teatre de l'Enjòlit Duración 70' Género Teatro
Día 12/04/2018 Hora 15:30 Espectáculo Molsa Compañía Thomas Noone Dance Duración 50' Género Danza
Día 12/04/2018 Hora 18:00 Espectáculo No/More Compañía La Tournoyante Duración 60' Género Circo
Día 12/04/2018 Hora 21:00 Espectáculo Diario di un brutto anatroccolo Compañía Factory Compagnia Transadriatiaca Duración 55' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 09:30 Espectáculo La gallina dels ous d'or Compañía Zum - Zum Teatre Duración 55' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 09:30 Espectáculo Roig Pèl Boig Compañía Mimaia Teatre Duración 50' Género Títeres
Día 13/04/2018 Hora 09:30 Espectáculo Gnoma Compañía Pea Green Boat Duración 45' Género Títeres
Día 13/04/2018 Hora 09:30 Espectáculo Quins clàssics! Compañía La frontera artesanal Duración 60' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 09:30 Espectáculo La corda Compañía TeDebat Duración 50' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 10:30 Espectáculo No/More Compañía La Tournoyante Duración 60' Género Circo
Día 13/04/2018 Hora 10:30 Espectáculo Ets especial Compañía Landry El Rumbero Duración 70' Género Animación
Día 13/04/2018 Hora 10:45 Espectáculo Tututs! Compañía Cobla Bisbal Jove Duración 60' Género Música
Día 13/04/2018 Hora 10:45 Espectáculo Gnoma Compañía Pea Green Boat Duración 45' Género Títeres
Día 13/04/2018 Hora 11:00 Espectáculo Diario di un brutto anatroccolo Compañía Factory Compagnia Transadriatiaca Duración 55' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 11:00 Espectáculo La gallina dels ous d'or Compañía Zum - Zum Teatre Duración 55' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 11:30 Espectáculo Roig Pèl Boig Compañía Mimaia Teatre Duración 50' Género Títeres
Día 13/04/2018 Hora 11:30 Espectáculo Mos Maiorum (el costum dels avantpassats) Compañía Mos Maiorum Duración 60' Género Teatro documental
Día 13/04/2018 Hora 12:00 Espectáculo Cospress Compañía Kimani Duración 30' Género Danza
Día 13/04/2018 Hora 13:00 Espectáculo Mos Maiorum (el costum dels avantpassats) Compañía Mos Maiorum Duración 60' Género Teatro documental
Día 13/04/2018 Hora 13:00 Espectáculo Quins clàssics! Compañía La frontera artesanal Duración 60' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 13:00 Espectáculo La corda Compañía TeDebat Duración 50' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 15:30 Espectáculo Una història vertadera Compañía Iguana Teatre Duración 55' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 15:30 Espectáculo Alícia al país de les meravelles Compañía Viu el Teatre Duración 70' Género Teatro musical
Día 13/04/2018 Hora 15:30 Espectáculo Bombers Compañía Mise en Lumière / Barna-Bé Duración 80' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 15:45 Espectáculo Xocolat Compañía Teatro Paraíso Duración 45' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 17:00 Espectáculo El secret de la Nanna Compañía Companyia de teatre Anna Roca Duración 120' Género Teatro visual
Día 13/04/2018 Hora 18:00 Espectáculo Xocolat Compañía Teatro Paraíso Duración 45' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 18:00 Espectáculo Quan no tocàvem de peus a terra Compañía Circ Pistolet Duración 50' Género Circo
Día 13/04/2018 Hora 19:00 Espectáculo Una història vertadera Compañía Iguana Teatre Duración 55' Género Teatro
Día 13/04/2018 Hora 19:00 Espectáculo Alícia al país de les meravelles Compañía Viu el Teatre Duración 70' Género Teatro musical
Día 13/04/2018 Hora 20:15 Espectáculo Flou Papagayo Compañía Mumusic Circus Duración 50' Género Circo
Día 13/04/2018 Hora 21:30 Espectáculo Ludo Circus Show Compañía Ludo Circus Duración 60' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 00:00 Espectáculo Ho femme fatal Compañía Oh! Diosas Duración 70' Género Cabaret
Día 14/04/2018 Hora 10:00 Espectáculo Kàtia Compañía Ka Teatre Duración 50' Género Teatro
Día 14/04/2018 Hora 10:00 Espectáculo Pop Up Compañía Teatro delle Briciole Duración 45' Género Teatro de objetos
Día 14/04/2018 Hora 10:00 Espectáculo La nena dels pardals Compañía Teatre al detall Duración 60' Género Teatro musical
Día 14/04/2018 Hora 10:00 Espectáculo Lost dog... Perro perdido Compañía Cal y Canto Teatro Duración 45' Género Títeres
Día 14/04/2018 Hora 10:00 Espectáculo Mon ami le monstre Compañía Clair de lune Théâtre Duración 55 Género Teatro de sombras
Día 14/04/2018 Hora 11:00 Espectáculo Cospress Compañía Kimani Duración 30' Género Danza
Día 14/04/2018 Hora 11:00 Espectáculo El secret de la Nanna Compañía Companyia de teatre Anna Roca Duración 120' Género Teatro visual
Día 14/04/2018 Hora 11:00 Espectáculo Notes & Films Compañía Ensemble una cosa rara Duración 50' Género Música
Día 14/04/2018 Hora 11:00 Espectáculo Obre les portes al món dels jocs Compañía Toc Toc Jocs Duración 180' Género Juegos
Día 14/04/2018 Hora 11:00 Espectáculo Esquerdes Compañía Hotel iocandi Duración 40' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 11:30 Espectáculo Kàtia Compañía Ka Teatre Duración 50' Género Teatro
Día 14/04/2018 Hora 11:30 Espectáculo Pop Up Compañía Teatro delle Briciole Duración 45' Género Teatro de objetos
Día 14/04/2018 Hora 11:30 Espectáculo La nena dels pardals Compañía Teatre al detall Duración 60' Género Teatro musical
Día 14/04/2018 Hora 12:00 Espectáculo Flou Papagayo Compañía Mumusic Circus Duración 50' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 12:00 Espectáculo Lost dog... Perro perdido Compañía Cal y Canto Teatro Duración 45' Género Títeres
Día 14/04/2018 Hora 12:00 Espectáculo Envà Compañía Amer i Àfrica Circ Cia Duración 45' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 12:00 Espectáculo Tufff! Compañía Engruna Teatre Duración 50' Género Teatro
Día 14/04/2018 Hora 12:30 Espectáculo Mon ami le monstre Compañía Clair de lune Théâtre Duración 55 Género Teatro de sombras
Día 14/04/2018 Hora 13:00 Espectáculo Mur Compañía (Cia)3 Duración 70' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 16:00 Espectáculo El secret de la Nanna Compañía Companyia de teatre Anna Roca Duración 120' Género Teatro visual
Día 14/04/2018 Hora 16:00 Espectáculo Notes & Films Compañía Ensemble una cosa rara Duración 50' Género Música
Día 14/04/2018 Hora 16:00 Espectáculo Obre les portes al món dels jocs Compañía Toc Toc Jocs Duración 180' Género Juegos
Día 14/04/2018 Hora 16:00 Espectáculo Corre Trufa! Compañía Pentina el Gat Duración 55' Género Música
Día 14/04/2018 Hora 16:30 Espectáculo Bombers Compañía Mise en Lumière / Barna-Bé Duración 80' Género Teatro
Día 14/04/2018 Hora 16:30 Espectáculo Quan no tocàvem de peus a terra Compañía Circ Pistolet Duración 50' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 17:30 Espectáculo Lost dog... Perro perdido Compañía Cal y Canto Teatro Duración 45' Género Títeres
Día 14/04/2018 Hora 17:30 Espectáculo La casa perduda Compañía Cia. Teatre de l'Aurora Duración 45' Género Teatro
Día 14/04/2018 Hora 17:30 Espectáculo Dékoncert Compañía Solfasirc Duración 55' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 18:00 Espectáculo Notes & Films Compañía Ensemble una cosa rara Duración 50' Género Música
Día 14/04/2018 Hora 18:00 Espectáculo Envà Compañía Amer i Àfrica Circ Cia Duración 45' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 18:00 Espectáculo Corre Trufa! Compañía Pentina el Gat Duración 55' Género Música
Día 14/04/2018 Hora 18:00 Espectáculo Le Fumiste Compañía Don Davel Duración 55' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 18:00 Espectáculo Rojo estándar Compañía Lanórdika circo&danza Duración 45' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 18:30 Espectáculo Tututs! Compañía Cobla Bisbal Jove Duración 60' Género Música
Día 14/04/2018 Hora 18:30 Espectáculo Cospress Compañía Kimani Duración 30' Género Danza
Día 14/04/2018 Hora 19:00 Espectáculo La casa perduda Compañía Cia. Teatre de l'Aurora Duración 45' Género Teatro
Día 14/04/2018 Hora 19:00 Espectáculo Dékoncert Compañía Solfasirc Duración 55' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 19:30 Espectáculo Le Fumiste Compañía Don Davel Duración 55' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 20:00 Espectáculo Bombers Compañía Mise en Lumière / Barna-Bé Duración 80' Género Teatro
Día 14/04/2018 Hora 20:30 Espectáculo Rojo estándar Compañía Lanórdika circo&danza Duración 45' Género Circo
Día 14/04/2018 Hora 22:00 Espectáculo Amour Compañía Marie de Jongh Duración 50' Género Teatro visual
Día 15/04/2018 Hora 00:00 Espectáculo Red wine cabaret Compañía Sidral Brass Band Duración 90' Género Teatro
Música
Día 15/04/2018 Hora 10:00 Espectáculo Adéu, Peter Pan Compañía Festuc Teatre Duración 50' Género Títeres
Día 15/04/2018 Hora 10:00 Espectáculo Les Clinck Compañía Les Bianchis Duración 50' Género Teatro
Día 15/04/2018 Hora 10:00 Espectáculo Globe Story Compañía El Perro Azul Teatro Duración 60' Género Teatro
Día 15/04/2018 Hora 11:00 Espectáculo Lost dog... Perro perdido Compañía Cal y Canto Teatro Duración 45' Género Títeres
Día 15/04/2018 Hora 11:00 Espectáculo Esquerdes Compañía Hotel iocandi Duración 40' Género Circo
Día 15/04/2018 Hora 11:00 Espectáculo Clap! Compañía Sidral Brass Band Duración 50' Género Teatro musical
Día 15/04/2018 Hora 11:00 Espectáculo Patufet & El Fandango, cuentos del Teatriciclo Compañía Espai Liminal Duración 60' Género Títeres
Día 15/04/2018 Hora 11:15 Espectáculo L'Ornet vol cantar Compañía Inspira Teatre Duración 50' Género Teatro musical
Día 15/04/2018 Hora 11:30 Espectáculo Adéu, Peter Pan Compañía Festuc Teatre Duración 50' Género Títeres
Día 15/04/2018 Hora 11:30 Espectáculo Les Clinck Compañía Les Bianchis Duración 50' Género Teatro
Día 15/04/2018 Hora 11:30 Espectáculo Globe Story Compañía El Perro Azul Teatro Duración 60' Género Teatro
Día 15/04/2018 Hora 12:00 Espectáculo Tufff! Compañía Engruna Teatre Duración 50' Género Teatro
Día 15/04/2018 Hora 12:00 Espectáculo Clap! Compañía Sidral Brass Band Duración 50' Género Teatro musical
Día 15/04/2018 Hora 12:00 Espectáculo Espera Compañía Companyia de circ "Eia" Duración 40' Género Circo
Día 15/04/2018 Hora 12:00 Espectáculo Paràsits - La història dels Pirates d’Edelweiss Compañía Cia. B de Bareka Duración 85' Género Teatro musical
Día 15/04/2018 Hora 13:00 Espectáculo Lost dog... Perro perdido Compañía Cal y Canto Teatro Duración 45' Género Títeres
Día 15/04/2018 Hora 13:00 Espectáculo Patufet & El Fandango, cuentos del Teatriciclo Compañía Espai Liminal Duración 60' Género Títeres
Día 15/04/2018 Hora 13:00 Espectáculo Laika Compañía Cia. Xirriquiteula Teatre Duración 55' Género Teatro
Día 15/04/2018 Hora 16:00 Espectáculo Espera Compañía Companyia de circ "Eia" Duración 40' Género Circo
Día 15/04/2018 Hora 16:30 Espectáculo L'Ornet vol cantar Compañía Inspira Teatre Duración 50' Género Teatro musical
Día 15/04/2018 Hora 16:30 Espectáculo El meu príncep blau Compañía El ballet imperial de la reina Rosamunda Duración 50' Género Danza
Día 15/04/2018 Hora 18:00 Espectáculo Paràsits - La història dels Pirates d’Edelweiss Compañía Cia. B de Bareka Duración 85' Género Teatro musical
Día 15/04/2018 Hora 18:00 Espectáculo El meu príncep blau Compañía El ballet imperial de la reina Rosamunda Duración 50' Género Danza
Día 15/04/2018 Hora 18:00 Espectáculo Balkan Paradise Orchestra Compañía Balkan Paradise Orchestra Duración 60' Género Música
Día 15/04/2018 Hora 18:00 Espectáculo Els viatges d'en Filalici Compañía El dit al nas Duración 50' Género Títeres
Día 15/04/2018 Hora 19:00 Espectáculo Ets especial Compañía Landry El Rumbero Duración 70' Género Animación
Día 15/04/2018 Hora 19:00 Espectáculo Balkan Paradise Orchestra Compañía Balkan Paradise Orchestra Duración 60' Género Música
Día 13/04/2108 Hora 10:00 Espectáculo El misteri de Fermat Compañía Teatre de l'Enjòlit Duración 70' Género Teatro