Troba Esdeveniments

Navegació per les vistes d'esdeveniments

Blowing

01
Gener

El misteri de Fermat

01
Gener

Molsa

01
Gener

No/More

01
Gener

Diario di un brutto anatroccolo

01
Gener

La gallina dels ous d’or

01
Gener

Roig Pèl Boig

01
Gener

Ets especial

01
Gener

Tututs!

01
Gener

Mos Maiorum (el costum dels avantpassats)

01
Gener

Cospress

01
Gener

Alícia al país de les meravelles

01
Gener

Una història vertadera

01
Gener

Bombers

01
Gener

Xocolat

01
Gener

El secret de la Nanna

01
Gener

Quan no tocàvem de peus a terra

01
Gener

Flou Papagayo

01
Gener

Ludo Circus Show

01
Gener

Ho femme fatal

01
Gener

Gnoma

01
Gener

La corda

01
Gener

Quins clàssics!

01
Gener

La nena dels pardals

01
Gener

Pop Up

01
Gener

Kàtia

01
Gener

Lost dog… Perro perdido

01
Gener

Mon ami le monstre

01
Gener

Notes & Films

01
Gener

Obre les portes al món dels jocs

01
Gener

Esquerdes

01
Gener

Envà

01
Gener

Tufff!

01
Gener

Mur

01
Gener

Corre Trufa!

01
Gener

Dékoncert

01
Gener

La casa perduda

01
Gener

Le Fumiste

01
Gener

Rojo estándar

01
Gener

Amour

01
Gener

Red wine cabaret

01
Gener

Globe Story

01
Gener

Les Clinck

01
Gener

Adéu, Peter Pan

01
Gener

Clap!

01
Gener

Patufet & El Fandango, cuentos del Teatriciclo

01
Gener

L’Ornet vol cantar

01
Gener

Espera

01
Gener

Paràsits – La història dels Pirates d’Edelweiss

01
Gener

Laika

01
Gener

El meu príncep blau

01
Gener

Balkan Paradise Orchestra

01
Gener

Els viatges d’en Filalici

01
Gener

Dia Hora Espectacle Companyia Durada Gènere
Dia 12/04/2018 Hora 11:00 Espectacle Blowing Companyia Múcab Dans Durada 50' Gènere Dansa
Dia 12/04/2018 Hora 15:30 Espectacle Blowing Companyia Múcab Dans Durada 50' Gènere Dansa
Dia 12/04/2018 Hora 15:30 Espectacle El misteri de Fermat Companyia Teatre de l'Enjòlit Durada 70' Gènere Teatre
Dia 12/04/2018 Hora 15:30 Espectacle Molsa Companyia Thomas Noone Dance Durada 50' Gènere Dansa
Dia 12/04/2018 Hora 18:00 Espectacle No/More Companyia La Tournoyante Durada 60' Gènere Circ
Dia 12/04/2018 Hora 21:00 Espectacle Diario di un brutto anatroccolo Companyia Factory Compagnia Transadriatiaca Durada 55' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 09:30 Espectacle La gallina dels ous d'or Companyia Zum - Zum Teatre Durada 55' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 09:30 Espectacle Roig Pèl Boig Companyia Mimaia Teatre Durada 50' Gènere Titelles
Dia 13/04/2018 Hora 09:30 Espectacle Gnoma Companyia Pea Green Boat Durada 45' Gènere Titelles
Dia 13/04/2018 Hora 09:30 Espectacle La corda Companyia TeDebat Durada 50' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 09:30 Espectacle Quins clàssics! Companyia La frontera artesanal Durada 60' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 10:30 Espectacle No/More Companyia La Tournoyante Durada 60' Gènere Circ
Dia 13/04/2018 Hora 10:30 Espectacle Ets especial Companyia Landry El Rumbero Durada 70' Gènere Animació
Dia 13/04/2018 Hora 10:45 Espectacle Tututs! Companyia Cobla Bisbal Jove Durada 60' Gènere Música
Dia 13/04/2018 Hora 10:45 Espectacle Gnoma Companyia Pea Green Boat Durada 45' Gènere Titelles
Dia 13/04/2018 Hora 11:00 Espectacle Diario di un brutto anatroccolo Companyia Factory Compagnia Transadriatiaca Durada 55' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 11:00 Espectacle La gallina dels ous d'or Companyia Zum - Zum Teatre Durada 55' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 11:30 Espectacle Roig Pèl Boig Companyia Mimaia Teatre Durada 50' Gènere Titelles
Dia 13/04/2018 Hora 11:30 Espectacle Mos Maiorum (el costum dels avantpassats) Companyia Mos Maiorum Durada 60' Gènere Teatre documental
Dia 13/04/2018 Hora 12:00 Espectacle Cospress Companyia Kimani Durada 30' Gènere Dansa
Dia 13/04/2018 Hora 13:00 Espectacle Mos Maiorum (el costum dels avantpassats) Companyia Mos Maiorum Durada 60' Gènere Teatre documental
Dia 13/04/2018 Hora 13:00 Espectacle La corda Companyia TeDebat Durada 50' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 13:00 Espectacle Quins clàssics! Companyia La frontera artesanal Durada 60' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 15:30 Espectacle Alícia al país de les meravelles Companyia Viu el Teatre Durada 70' Gènere Teatre musical
Dia 13/04/2018 Hora 15:30 Espectacle Una història vertadera Companyia Iguana Teatre Durada 55' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 15:30 Espectacle Bombers Companyia Mise en Lumière / Barna-Bé Durada 80' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 15:45 Espectacle Xocolat Companyia Teatro Paraíso Durada 45' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 17:00 Espectacle El secret de la Nanna Companyia Companyia de teatre Anna Roca Durada 120' Gènere Teatre visual
Dia 13/04/2018 Hora 18:00 Espectacle Xocolat Companyia Teatro Paraíso Durada 45' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 18:00 Espectacle Quan no tocàvem de peus a terra Companyia Circ Pistolet Durada 50' Gènere Circ
Dia 13/04/2018 Hora 19:00 Espectacle Alícia al país de les meravelles Companyia Viu el Teatre Durada 70' Gènere Teatre musical
Dia 13/04/2018 Hora 19:00 Espectacle Una història vertadera Companyia Iguana Teatre Durada 55' Gènere Teatre
Dia 13/04/2018 Hora 20:15 Espectacle Flou Papagayo Companyia Mumusic Circus Durada 50' Gènere Circ
Dia 13/04/2018 Hora 21:30 Espectacle Ludo Circus Show Companyia Ludo Circus Durada 60' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 00:00 Espectacle Ho femme fatal Companyia Oh! Diosas Durada 70' Gènere Cabaret
Dia 14/04/2018 Hora 10:00 Espectacle La nena dels pardals Companyia Teatre al detall Durada 60' Gènere Teatre musical
Dia 14/04/2018 Hora 10:00 Espectacle Pop Up Companyia Teatro delle Briciole Durada 45' Gènere Teatre d'objectes
Dia 14/04/2018 Hora 10:00 Espectacle Kàtia Companyia Ka Teatre Durada 50' Gènere Teatre
Dia 14/04/2018 Hora 10:00 Espectacle Lost dog... Perro perdido Companyia Cal y Canto Teatro Durada 45' Gènere Titelles
Dia 14/04/2018 Hora 10:00 Espectacle Mon ami le monstre Companyia Clair de lune Théâtre Durada 55 Gènere Teatre d'ombres
Dia 14/04/2018 Hora 11:00 Espectacle Cospress Companyia Kimani Durada 30' Gènere Dansa
Dia 14/04/2018 Hora 11:00 Espectacle El secret de la Nanna Companyia Companyia de teatre Anna Roca Durada 120' Gènere Teatre visual
Dia 14/04/2018 Hora 11:00 Espectacle Notes & Films Companyia Ensemble una cosa rara Durada 50' Gènere Música
Dia 14/04/2018 Hora 11:00 Espectacle Obre les portes al món dels jocs Companyia Toc Toc Jocs Durada 180' Gènere Jocs
Dia 14/04/2018 Hora 11:00 Espectacle Esquerdes Companyia Hotel iocandi Durada 40' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 11:30 Espectacle La nena dels pardals Companyia Teatre al detall Durada 60' Gènere Teatre musical
Dia 14/04/2018 Hora 11:30 Espectacle Pop Up Companyia Teatro delle Briciole Durada 45' Gènere Teatre d'objectes
Dia 14/04/2018 Hora 11:30 Espectacle Kàtia Companyia Ka Teatre Durada 50' Gènere Teatre
Dia 14/04/2018 Hora 12:00 Espectacle Flou Papagayo Companyia Mumusic Circus Durada 50' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 12:00 Espectacle Lost dog... Perro perdido Companyia Cal y Canto Teatro Durada 45' Gènere Titelles
Dia 14/04/2018 Hora 12:00 Espectacle Envà Companyia Amer i Àfrica Circ Cia Durada 45' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 12:00 Espectacle Tufff! Companyia Engruna Teatre Durada 50' Gènere Teatre
Dia 14/04/2018 Hora 12:30 Espectacle Mon ami le monstre Companyia Clair de lune Théâtre Durada 55 Gènere Teatre d'ombres
Dia 14/04/2018 Hora 13:00 Espectacle Mur Companyia (Cia)3 Durada 70' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 16:00 Espectacle El secret de la Nanna Companyia Companyia de teatre Anna Roca Durada 120' Gènere Teatre visual
Dia 14/04/2018 Hora 16:00 Espectacle Notes & Films Companyia Ensemble una cosa rara Durada 50' Gènere Música
Dia 14/04/2018 Hora 16:00 Espectacle Obre les portes al món dels jocs Companyia Toc Toc Jocs Durada 180' Gènere Jocs
Dia 14/04/2018 Hora 16:00 Espectacle Corre Trufa! Companyia Pentina el Gat Durada 55' Gènere Música
Dia 14/04/2018 Hora 16:30 Espectacle Bombers Companyia Mise en Lumière / Barna-Bé Durada 80' Gènere Teatre
Dia 14/04/2018 Hora 16:30 Espectacle Quan no tocàvem de peus a terra Companyia Circ Pistolet Durada 50' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 17:30 Espectacle Lost dog... Perro perdido Companyia Cal y Canto Teatro Durada 45' Gènere Titelles
Dia 14/04/2018 Hora 17:30 Espectacle Dékoncert Companyia Solfasirc Durada 55' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 17:30 Espectacle La casa perduda Companyia Cia. Teatre de l'Aurora Durada 45' Gènere Teatre
Dia 14/04/2018 Hora 18:00 Espectacle Notes & Films Companyia Ensemble una cosa rara Durada 50' Gènere Música
Dia 14/04/2018 Hora 18:00 Espectacle Envà Companyia Amer i Àfrica Circ Cia Durada 45' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 18:00 Espectacle Corre Trufa! Companyia Pentina el Gat Durada 55' Gènere Música
Dia 14/04/2018 Hora 18:00 Espectacle Le Fumiste Companyia Don Davel Durada 55' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 18:00 Espectacle Rojo estándar Companyia Lanórdika circo&danza Durada 45' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 18:30 Espectacle Tututs! Companyia Cobla Bisbal Jove Durada 60' Gènere Música
Dia 14/04/2018 Hora 18:30 Espectacle Cospress Companyia Kimani Durada 30' Gènere Dansa
Dia 14/04/2018 Hora 19:00 Espectacle Dékoncert Companyia Solfasirc Durada 55' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 19:00 Espectacle La casa perduda Companyia Cia. Teatre de l'Aurora Durada 45' Gènere Teatre
Dia 14/04/2018 Hora 19:30 Espectacle Le Fumiste Companyia Don Davel Durada 55' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 20:00 Espectacle Bombers Companyia Mise en Lumière / Barna-Bé Durada 80' Gènere Teatre
Dia 14/04/2018 Hora 20:30 Espectacle Rojo estándar Companyia Lanórdika circo&danza Durada 45' Gènere Circ
Dia 14/04/2018 Hora 22:00 Espectacle Amour Companyia Marie de Jongh Durada 50' Gènere Teatre visual
Dia 15/04/2018 Hora 00:00 Espectacle Red wine cabaret Companyia Sidral Brass Band Durada 90' Gènere Música
Teatre
Dia 15/04/2018 Hora 10:00 Espectacle Globe Story Companyia El Perro Azul Teatro Durada 60' Gènere Teatre
Dia 15/04/2018 Hora 10:00 Espectacle Les Clinck Companyia Les Bianchis Durada 50' Gènere Teatre
Dia 15/04/2018 Hora 10:00 Espectacle Adéu, Peter Pan Companyia Festuc Teatre Durada 50' Gènere Titelles
Dia 15/04/2018 Hora 11:00 Espectacle Lost dog... Perro perdido Companyia Cal y Canto Teatro Durada 45' Gènere Titelles
Dia 15/04/2018 Hora 11:00 Espectacle Esquerdes Companyia Hotel iocandi Durada 40' Gènere Circ
Dia 15/04/2018 Hora 11:00 Espectacle Clap! Companyia Sidral Brass Band Durada 50' Gènere Teatre musical
Dia 15/04/2018 Hora 11:00 Espectacle Patufet & El Fandango, cuentos del Teatriciclo Companyia Espai Liminal Durada 60' Gènere Titelles
Dia 15/04/2018 Hora 11:15 Espectacle L'Ornet vol cantar Companyia Inspira Teatre Durada 50' Gènere Teatre musical
Dia 15/04/2018 Hora 11:30 Espectacle Globe Story Companyia El Perro Azul Teatro Durada 60' Gènere Teatre
Dia 15/04/2018 Hora 11:30 Espectacle Les Clinck Companyia Les Bianchis Durada 50' Gènere Teatre
Dia 15/04/2018 Hora 11:30 Espectacle Adéu, Peter Pan Companyia Festuc Teatre Durada 50' Gènere Titelles
Dia 15/04/2018 Hora 12:00 Espectacle Tufff! Companyia Engruna Teatre Durada 50' Gènere Teatre
Dia 15/04/2018 Hora 12:00 Espectacle Clap! Companyia Sidral Brass Band Durada 50' Gènere Teatre musical
Dia 15/04/2018 Hora 12:00 Espectacle Espera Companyia Companyia de circ "Eia" Durada 40' Gènere Circ
Dia 15/04/2018 Hora 12:00 Espectacle Paràsits - La història dels Pirates d’Edelweiss Companyia Cia. B de Bareka Durada 85' Gènere Teatre musical
Dia 15/04/2018 Hora 13:00 Espectacle Lost dog... Perro perdido Companyia Cal y Canto Teatro Durada 45' Gènere Titelles
Dia 15/04/2018 Hora 13:00 Espectacle Patufet & El Fandango, cuentos del Teatriciclo Companyia Espai Liminal Durada 60' Gènere Titelles
Dia 15/04/2018 Hora 13:00 Espectacle Laika Companyia Cia. Xirriquiteula Teatre Durada 55' Gènere Teatre
Dia 15/04/2018 Hora 16:00 Espectacle Espera Companyia Companyia de circ "Eia" Durada 40' Gènere Circ
Dia 15/04/2018 Hora 16:30 Espectacle L'Ornet vol cantar Companyia Inspira Teatre Durada 50' Gènere Teatre musical
Dia 15/04/2018 Hora 16:30 Espectacle El meu príncep blau Companyia El ballet imperial de la reina Rosamunda Durada 50' Gènere Dansa
Dia 15/04/2018 Hora 18:00 Espectacle Paràsits - La història dels Pirates d’Edelweiss Companyia Cia. B de Bareka Durada 85' Gènere Teatre musical
Dia 15/04/2018 Hora 18:00 Espectacle El meu príncep blau Companyia El ballet imperial de la reina Rosamunda Durada 50' Gènere Dansa
Dia 15/04/2018 Hora 18:00 Espectacle Balkan Paradise Orchestra Companyia Balkan Paradise Orchestra Durada 60' Gènere Música
Dia 15/04/2018 Hora 18:00 Espectacle Els viatges d'en Filalici Companyia El dit al nas Durada 50' Gènere Titelles
Dia 15/04/2018 Hora 19:00 Espectacle Ets especial Companyia Landry El Rumbero Durada 70' Gènere Animació
Dia 15/04/2018 Hora 19:00 Espectacle Balkan Paradise Orchestra Companyia Balkan Paradise Orchestra Durada 60' Gènere Música
Dia 13/04/2108 Hora 10:00 Espectacle El misteri de Fermat Companyia Teatre de l'Enjòlit Durada 70' Gènere Teatre